Podsumowanie sezonu Classicauto Cup 2022

To był pierwszy w całości przejechany sezon dla naszego zespołu. Dwa lata temu zaczynając przygodę z CAC, samochodem, który powstał przy wsparciu wielu firm i osób zaangażowanych w ten projket, nie oczekiwaliśmy, że uda nam się zajmować mijesca na podium oraz walczyć z profesjonalnie przygotowanymi autami wyścigowymi. Niejednokrotnie ta walka była na bardzo wysokim poziomie co w efekcie pozwoliło nam zająć poniże wyniki:

CAC Tor Poznań II i III mijesce w Pucharze 125PE i PWC

CAC Tor Kielce 2 x III mijesce w Pucharze 125PE i PWC

CAC Tor Słomczyn III i IV mijesce w Pucharze PWC oraz klasie G1 – 1600 (najlepszy jak dotychczas wynik w grupie aut z silnikami do 1600 cm3).

W/w oraz pozostałe mijesca w cyklu pozwoliły nam ostatecznie zająć IV mijesce w klasyfikacji generalnej Pucharu 125PE oraz PWC.

Gratulujemy podium naszym rywalom i liczymy na równie udany kolejny sezon CAC.

Oczywiście nie skladamy broni i już rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnego sezonu. Auto przejdzie modyfikacje napędu oraz zawieszenia. Otrzyma nowe hamulce a także zostanie odelżone. Wszystko po to aby w kolejnym sezonie rywalizować o wyższe miejsca na podium oraz generalnej klasyfikacji sezonu.

Wszystkie modyfikacje opiszemy w oddzielnym wpisie. 

Bardzo dziękujemy organizatorom cyklu CAC a w szczególności p. Pawłowi i p. Michałowi bez których nie odbyła by się ta fantastyczna impreza. Panowie mają duże doświadczenie oraz pasję do organizowania wyścigów na tak wysokim poziomie.

Dziękujemy również naszym kibicom oraz partnerom, którzy nas wspierali.

Zespół Furman Rally Team